Ženy narozené v letních měsících, konkrétně od 22.6. až do 22.7. jsou citlivé, vášnivé a rodinně založené. Mají však jednu vlastnost, která jim vztahy s muži nabourává.

Rak – Beran
Beran je dominantní a rád se prosazuje. Proto se snadno stane, že svým chováním naruší vzájemnou přitažlivost mezi partnery. Na druhé straně zase Rakova žárlivost hasí oheň a vášeň v Beranu, který se může cítit omezován. Trvalý vztah je pak jen těžko udržitelný. Důvod je jednoduchý – voda hasí oheň. Takovému vztahu se však ojediněle také daří a to především tehdy, když si Beran dokáže zachovat optimismus a rozveseluje Raka během jeho občasných smutných nálad. Rak se za to Beranu odvděčí upřímnou mateřskou láskou. Kdo však ví, zda to stačí na opravdový dlouhodobý vztah.

Rak – Býk
Býk i Rak jsou romanticky založené znamení. Zvykne mezi nimi být velká shoda, neboť oba jsou domácky založení. Rak je čas od času náladový, což může Býka znechutit. Společnou domácnost si většinou zařizují postupně a s citem. Obě znamení mají rády přírodu a venkovský způsob života, kde mohou hledat své klidné hnízdečko lásky.

Rak – Blíženci
Blíženci jsou poměrně rozlítaní, což může domácku založeného Raka zraňovat. Blíženec je hravý a často si neuvědomí dopad jeho slov a výčitek, které ve skutečnosti nemyslí tak vážně, jak je jeho partner bere. Citlivý Rak jim neporozumí a urazí se. Vznikají tak zbytečné neshody, které Rak často Blíženci vyčítá. Ten se ze začátku může pokusit obrátit problém na žert, no Rak to většinou nepochopí a Blíženec se při něm začne nudit. To může vyústit až do toho, že začne kratochvíli hledat jinde.

Rak – rak
Tyto vodní znamení spojuje nesmírná vášeň a vzájemné city. Někdy se stává, že dva Raci jsou až příliš přecitlivělí. Společná domácnost může být harmonická a vzkvétat když muž nechá Raka panovat v kuchyni a ona muži přidělí vlastní teritorium, kde může vládnout on. V ložnici by měl panovat především cit a vzájemná láska. Po sexuální stránce to mezi dvěma raky může začít skřípat, pokud se budou snažit o dominanci nad tím druhým. Dva Raci by si také neměli vzájemně vyhazovat na oči staré křivdy.

Rak – Lev
Lev dává Raku pocit jistoty a domova. Račí nálady chápe, bere je jako dramatický projev a nedělá z nich velkou vědu. Rak mu to nezapomene a pochválí ho hned, jak ho náladovost přejde. Mezi těmito dvěma opravdu rozdílnými znameními zvykne převládat překvapivá shoda a spojuje je i láska k umění.

Rak – Panna
Voda se zde pěkně snoubí se zemí. Přítulný Rak netlačí na Pannu a nenutí ji rychle vstoupit do blízkého vztahu a ona to dokáže ocenit. Rak Panně toleruje občasnou kritiku a chápe, že jí chce jen posunout vztah dál. Panna při Raku rozvíjí svou fantazii a Rak se učí zaměřit se na detaily. Rak a Panna si rozumí i po finanční stránce. Zažijí spolu klidný vztah, který si občas okoření tichou domácností, aby se večer mohli pěkně smiřovat.

Rak – Váhy
Společenské Váhy jsou opakem domácky založeného Raka. Rak je šetrný, nerad utrácí peníze za luxus a nejraději nakupuje věci do domácnosti. Váhy zase rady utrácejí peníze na luxusní šaty a doplňky, které mohou předvést ve společnosti. Oběma velmi záleží na vztazích, ale každému svérázným způsobem. Rak si při Vahách musí zvyknout na společenské večírky a Váhy by měly občas s Rakem zůstat sedět doma při teplém krbu, který pro ně rak udržuje.

Rak – Štír
Rak je domácký založen a věrný, což žárlivý Štír velmi ocení, protože se tak nenaruší jeho dominanci ve vztahu. Silný Štír zase poskytuje Raku potřebné zázemí a jistotu. Pokud k tomu připočteme jejich společný živel – vodu, zjistíme, že tyto dvě znamení mají velkou naději na pevný vztah. Jedinou překážkou by mohlo být přehnané lpění partnerů na společném vztahu. Trochu volnosti občas nikomu neuškodí.

Rak – Střelec
Střelec si často myslí, že Rak je pro něj dobrá kořist, proto na něj zamíří. Citlivý Rak se pak snaží Střelce uzemnit a spoutat. Neměl by to však dělat okatě, protože Střelec se pokusí uniknout. Pokud bude Rak trpělivý, chápavý a nechá dobrodružného Střelce toulat se po cestách – necestách za poznáním, po čase, kdy se Střelec vybouří, Rak se dočká klidnějšího a umírněného vztahu.

Rak – Kozoroh
Pragmatický a možná trochu chladný Kozoroh je méně obratný v záležitostech lásky, kterou mu Rak může nabídnout s otevřenou náručí. Pokud se spojí Rak a Kozoroh, jejich vztah funguje spíše na pracovní bázi.

- spozor -

magazín

Ženy ve znamení Raka jsou citlivé a půvabné: Mají však jednu vlastnost, která jim vztahy s muži nabourává