Nejsilnější a nejdominantnější znamení je, jak jinak, Lev. Od 23.7. až 23.8. se narodili lidé, kteří jsou plní vášně a málokdy ji umí potlačit. Stačí to však ve vztahu?

Lev – Beran
Dvě ohnivé znamení jsou stejné a přece jiné. Vzájemně se doplňují, většinou bez vážnějších hádek a komplikací. Beran by však neměl zapomínat na časté chválení Lva, který si na to potrpí. Lev ho za to odmění intenzivní ohnivou vášní, která bude kořením jejich společného, ​​většinou dlouhodobého života. Občasné egoistické manýry obou znamení sem tam přinesou konflikty, které si mezi sebou ohnivě, ale s láskou vysvětlí a vzájemně se pochopí. Co si o tom budou myslet sousedé, to je jejich věc.

Čtěte: Beran je dominantní a rád se prosazuje: Jaké znamení se k němu hodí do vztahu nejvíce?

Lev – Býk
Lev je v horoskopu nejsilnějším znamením a s Býkem, který je rád dominantní, bojují o moc. Ve vztahu by přitom měla vládnout především společná láska. Ohnivý a aktivní Lev je v souboji s pomalejším, neústupná a zemitým Býkem. Obou rozdíly v živlech zlobí. Kvadrát mezi znameními tvoří v dlouhodobém vztahu nesoulad. Vztah mezi Býkem a Lvem proto často končí krátce poté, co opadne prvotní vzájemné okouzlení.

Lev – Blíženci
Lev je rád, když je obdivován, ale zároveň je velkorysý a tvůrčí. Blíženci mají také spoustu nápadů, jak se ve vztahu nenudit. Pokud si oba uvědomí své slabosti a zachovají si vzájemnou tolerantnost, například Blíženec pochválí Lva a Lev ocení Blížencovu všestrannost, vydrží spolu roky. Lev by si měl dát pozor, aby Blížence zbytečně nevychovával. To jeho vzdušný společník nemusí nést nejlepší.

Lev – Rak
Lev dává Raku pocit jistoty a domova. Račí nálady chápe, bere je jako dramatický projev a nedělá z nich velkou vědu. Rak mu to nezapomene a pochválí ho hned, jak ho náladovost přejde. Mezi těmito dvěma opravdu rozdílnými znameními zvykne převládat překvapivá shoda a spojuje je i láska k umění.

Lev – Lev
Pýcha a hrdost dvou Lvů se často stane prioritou, která soupeří s ušlechtilým citem, který by měl ve vztahu dvou lidí dominovat. Oba chtějí ve vztahu hodně dokázat a být ve všem první. V partnerství při tom nejde o soupeření, ale o lásku, kterou partnera nezištně zahrnujeme. Pokud se spojí dvě upřímné lví srdce, dokážou hodně udělat nejen pro svůj vztah, či rodinu, ale pro celé lidstvo!

Lev – Panna
Sebevědomý Lev je rád středem pozornosti. Panna je pracovitá a nevadí jí, že ve vztahu hraje druhé housle. Často má podřízenou roli krku, který šikovně kroutí lví hřívou. Lev na oplátku snese kritiku Panny, i když je rád nejlepší. Je rád, pokud mu výčitky řekne partner doma v soukromí, jak by měl zažít trapas na veřejnosti. Pěkné soužití Lva a Panny může zkazit akorát nesoulad v sexuální oblasti, ale optimistický Lev i zde dokáže Pannu povzbudit, aby z ní opadly okovy zdrženlivosti. Když se mu podaří svým ohněm zapálit její živočišnou vášeň, Panna ho velmi mile překvapí.

Lev – Váhy
Váhy v tomto vztahu musí urputně brzdit lvu velkou vášeň, ale časem se sjednotí. Obě znamení jsou společenské a oblibě divadelní umění. Zejména v dramatických scénách se často jako diváci přesvědčují o tom, jaké nutné je diplomatické soužití. Dva kultivování partneři se tak postupně spojí do krásného svazku, který bude těšit zrak i srdce okolí, ve kterém se nacházejí.

Lev – Štír
Toto je setkání dvou nejsilnějších znamení našeho slunečního zvěrokruhu. Obě znamení si musí prokazovat respekt a vzdávat si vzájemnou úctu. Kompromisy a rozumné jednání je v jejich společném soužití velmi důležité. Stejně i vzájemná sexuální souhra je vážnou součástí jejich života. Pokud si sednou, mohou se pohnout dál. Dohodnou se. Lev je totiž citlivý na extrovertní oblast, zatímco Štír se orientuje na introvertní oblast. Touhu po moci si tedy Lev může uplatnit v oblasti společenského života a Škorpiónska polovička páru může vládnout doma.

Lev – Střelec
Tyto dvě znamení jsou plné síly a ohně. Pokud si dobře sednou, může mezi nimi panovat velké porozumění. Střelec má své hodnoty a touží po dobrodružstvích, ve kterých ho Lev ochotně podpoří. Střelec za každou cenu nepotřebuje být středem pozornosti, což zase vyhovuje Lvu. Střelec umí vystihnout správnou chvíli, kdy má Lva vyzvednout a navzájem si poskytují mnoho lásky, upřímnosti a svobody.

Lev – Kozoroh
Optimistický a srdečný Lev dokáže konzervativního Kozoroha roztát a Kozoroh zas umí couvnout do pozadí, aby umožnil Lvu zazářit v jeho celé nádheře. Kozoroh si počká na svou příležitost a dočasně se přizpůsobí Lvu, pokud z toho cosi má.

- spozor -

magazín

Lev je sice nesmírně vášnivý, ale to někdy nestačí: S těmito znameními ve vztahu doslova bojuje