Ty, které se narodily od 24.8. do 23.9. se spojují se znamením Panny. Ve vztazích jsou zpočátku stydlivé a zdrženlivé, ale pak …

Panna – Beran
Panna je velmi zdrženlivá, což může Berana často zlobit. Beran, jako každé ohnivé znamení potřebuje překonávat složité překážky. Právě proto si začne s Pannou, která když v sobě najde odvahu a překoná svou stydlivost, ukáže Beranu jiné dimenze lásky. Jejich rozdílné charaktery dokážou spolu překvapivě dobře existovat. Důležité je však, aby Beran Pannu vyslechl. Ona mu pak dovolí bez zbytečné kritiky experimentovat.

Panna – Býk
Býka někdy odrazuje přílišná stydlivost Panny, ale shoda živlů tato znamení přece jen nakonec přivede k souladu. Pokud Panna dovolí trpělivému Býku roztát její prvotní zábrany, vznikne pevný, dlouhodobý vztah založený na vzájemné důvěře a klidné lásce. Panna si musí dát pozor na přehnané kritizování a Býk by měl upustit od přílišného sexuálního experimentování.

Panna – Blíženci
Společným vládcem obou znamení je posel bohů, Merkur. Právě on často spojí tyto dvě znamení do svazku. Po odeznění prvních vášní a počátečního okouzlení však často Panna kritizuje Blížence ve snaze vylepšit vztah. Blíženec to však bere jako omezování a ze vztahu se snaží uniknout. Nakonec se vrátí, ale zraněná a nepochopená Panna se uzavře do sebe a udržet vztah pak pomůže jen společná komunikace, která by těmto znamením neměla dělat problém. Stačí, když budou oba opravdu chtít.

Panna – Rak
Voda se zde pěkně snoubí se zemí. Přítulný Rak netlačí na Pannu a nenutí ji rychle vstoupit do blízkého vztahu a ona to dokáže ocenit. Rak Panně toleruje občasnou kritiku a chápe, že jí chce jen posunout vztah dál. Panna při Raku rozvíjí svou fantazii a Rak se učí zaměřit se na detaily. Rak a Panna si rozumí i po finanční stránce. Zažijí spolu klidný vztah, který si občas okoření tichou domácností, aby se večer mohli pěkně smiřovat.

Panna – Lev
Sebevědomý Lev je rád středem pozornosti. Panna je pracovitá a nevadí jí, že ve vztahu hraje druhé housle. Často má podřízenou roli krku, který šikovně kroutí lví hřívou. Lev na oplátku snese kritiku Panny, i když je rád nejlepší. Je rád, pokud mu výčitky řekne partner doma v soukromí, jak by měl zažít trapas na veřejnosti. Pěkné soužití Lva a Panny může zkazit akorát nesoulad v sexuální oblasti, ale optimistický Lev i zde dokáže Pannu povzbudit, aby z ní opadly okovy zdrženlivosti. Když se mu podaří svým ohněm zapálit její živočišnou vášeň, Panna ho velmi mile překvapí.

Panna – Panna
Dvě Panny ve vztahu velmi vystihuje pravidlo, že podobné se přitahuje s podobným a stejné se stejným. Jejich vztah buď bezchybně funguje, nebo se spolu nudí. V tom druhém případě se partneři buď rozdělí, nebo pracují od rána do večera, aby zapomněli na útrapy lásky, do kterých jejich osud zavál. Častou příčinou rozchodu bývá záliba v kritizováni a jednak nesnášenlivost kritiky jejich samých. Oba rádi dokola rozpitvávat maličkosti a často zapomínají, že na nich nezáleží, ale podstatná je hlavně láska.

Panna – Váhy
Panna má ráda v životě systém a řád. Váhy do jejího života proto vnesou čerstvý vítr, který by Panna měla přijmout a zbytečně nekritizovat. Váhy jsou totiž občas zahálčivý a utrácejí peníze na zbytečnou parádu. Obě znamení mají rady jemnost a pohodu. Proto by si hned na začátku měli vymezit hranice odkud pokud a budou spolu dobře vycházet.

Panna – Štír
Panna dovolí Štíru dominovat. Ten to ocení, ale někdy žádá od Panny příliš v oblasti sexu za což ho Panna kritizuje. Kvůli tomu Štír partnera hledá v jiných, povoľnejších vodách. Pokud však bude k Panně přistupovat pomalu a systematicky, dosáhne postupně své. Tento způsob je pro Pannu přijatelný a když se postupně osmělí, může Štíra mile překvapit.

Panna – Střelec
Tyto dvě znamení jsou dost odlišné. Panna má ráda ve věcech i v životě systém a řád. Střelec je dobrodružný typ a nerad věci plánuje příliš dopředu jako Panna. Ve vyšším věku by se tyto dvě znamení mohli dát dohromady. Panna poskytne Střelci rodinné zázemí a on jí na oplátku nabídne pestrý život. Obě znamení často spojuje filozofie a duchovno.

Panna – Kozoroh
Kozorohu vládne přísný pán času – Saturn. Panna má ráda důslednost a cit pro detail, proto mu vyhovuje. Vzájemně je spojuje praktičnost, šetrnost a společné zájmy.

- spozor -

magazín

Panny jsou zpočátku ve vztahu stydlivé a zdrženlivé: Toto znamení v ní ví však probudit sexuální apetit