Shoda partnerů pro znamení Váhy není taková jednoznačná. Jedinci narození od 24.9. – 23.10. se někdy potřebují popálit na vlastní kůži, aby se poučili.

Váhy – Beran
Váhy, které jsou velmi jemné zpočátku obdivují akčního Berana, ale po čase si nevědí zvyknout na bouřlivou povahu Marsického partnera. Chování, které je pro někoho běžné a normální, může být pro Váhy hrubé a nepřijatelné. Beran by si to měl uvědomit a když se pokusí o zjemnění svého projevu, mohou spolu harmonicky existovat. Ze začátku to však půjde těžko. Váhy jsou přece jen skrytě dominantní a pevné znamení. Opozice mezi znameními v horoskopu se zde výrazně projeví.

Váhy – Býk
Býku i Váhám vládne Venuše, bohyně lásky, harmonie a krásy. Váhy jsou velmi pevné znamení, ale na dominance ve vztahu vždy netrvají. Svým rozumem a diplomacií si klidně dokáží Býka obtočí kolem prstu. Jejich vzdušný živel provokuje zemního Býka k žárlivosti a to často iv případech, že na to nemá nejmenší důvod.

Váhy – Blíženci
Tyto vzdušné znamení spojuje je společný živel, kterým je především intelekt. Vzájemná přitažlivost mezi Blížencem a Váhami je velká. I když pomine prvotní okouzlení a vášeň, mají se tyto dvě znamení spolu vždy o čem promluvit. Blíženec by neměl zapomenout, že Váhám vládne Venuše. Měly by chodit často do společnosti a na kulturní akce. Zde může Blíženec vyniknout a zaujmout svým darem řeči, přičemž ho jeho partner bude šarmantně a diplomaticky vést. Spokojenost je tak na obou stranách téměř jistá.

Čtěte: S Blíženci ve vztahu: S Vodnářem jim to klape, ale které znamení po jejich boku je nejvíce žárlivé?

Váhy – Rak
Společenské Váhy jsou opakem domácky založeného Raka. Rak je šetrný, nerad utrácí peníze za luxus a nejraději nakupuje věci do domácnosti. Váhy zase rady utrácejí peníze na luxusní šaty a doplňky, které mohou předvést ve společnosti. Oběma velmi záleží na vztazích, ale každému svérázným způsobem. Rak si při Vahách musí zvyknout na společenské večírky a Váhy by měly občas s Rakem zůstat sedět doma při teplém krbu, který pro ně rak udržuje.

Váhy – Lev
Váhy v tomto vztahu musí urputně brzdit lvu velkou vášeň, ale časem se sjednotí. Obě znamení jsou společenské a oblibě divadelní umění. Zejména v dramatických scénách se často jako diváci přesvědčují o tom, jaké nutné je diplomatické soužití. Dva kultivování partneři se tak postupně spojí do krásného svazku, který bude těšit zrak i srdce okolí, ve kterém se nacházejí.

Váhy – Panna
Panna má ráda v životě systém a řád. Váhy do jejího života proto vnesou čerstvý vítr, který by Panna měla přijmout a zbytečně nekritizovat. Váhy jsou totiž občas zahálčivý a utrácejí peníze na zbytečnou parádu. Obě znamení mají rady jemnost a pohodu. Proto by si hned na začátku měli vymezit hranice odkud pokud a budou spolu dobře vycházet.

Váhy – Váhy
Dvě shodné vzdušné znamení, které milují harmonii, umění a lásku si spolu výborně rozumějí. Doma někdy vznikne napětí, například když nemá kdo uklidit, či uvařit. Vždy se však nakonec diplomaticky dohodnou. Nejlepší je, pokud s domácími pracemi pomůže babička nebo hospodyňka. Jinak si musí partneři naplánovat služby v domácnosti. Tak jako vždy ve vztahu dvou stejných znamení, i zde občas hrozí nuda a stereotyp. Pomoci může umělecká tvorba, nebo jiná záliba ve Venušině odvětví.

Váhy – Štír
Silný a dominantní Štír potřebuje, aby se mu jeho partner podřídil. To jemným Váhám nedělá velký problém. Pro obě znamení je důležité dobré sexuální soužití, takže pokud to funguje v ložnici, vztah je harmonický. Milé a jemné Váhy přitahují opačné pohlaví, na co jejich plutónsky partner často žárlí. Pokud si však Štír uvědomí, že jeho vzdušný partner potřebuje volnost a Váhy budou méně létat mimo vztahu, společný život bude klidnější a vztah jim dlouho vydrží.

Váhy – Střelec
Dobrodružný a aktivní Střelec milým a klidným Váhám imponuje. Většinou se z nich rychle stanou dobří přátelé. Váhám záleží na usedlejším vztahu, proto jsou mezi těmito znameními někdy rozbroje. Pokud však Váhy odpustí optimistickému Střelci jeho úlety za hranice všedních dnů, Střelec ocení domov, který mu Váhy vědí svým vkusem a elegancí zútulnit.

Váhy – Kozoroh
Obě znamení mají společnou ambici. Snaží se v životě dosáhnout dobré postavení a žít na úrovni. Kozoroh umí šikovně vydělat peníze, za což ho Váhy obdivují. Kozoroh zas má vedle sebe rád šarmantního partnera, který ho reprezentuje. Problém je jen v tom, že Váhy mají rády společnost, zatímco Kozoroh se raději drží v ústraní. Podle vkusu Kozoroha jsou Váhy příliš marnivé a málo pracovité.

- spozor -

magazín

Pro toto znamení je sex důležitý: Váhy jsou buď věrné, nebo nemají problém zahnout i vícekrát