Tantra Pardubice – spojení masáže, něhy a jemné erotiky. Tantrická masáž Pardubice, která může být dokonalým emočním detoxem, vznikla přibližně v 5. století našeho letopočtu. Původně byla tantra masáž formou meditace a rituálu a v této podobě se dochovala dodnes. Pro potřeby moderního člověka však byla upravena v masážní techniku s přidanou hodnotou, vedoucí ke stejnému cíli. Hlavním cílem tantra masáže Pardubice je získání ucelené energie, dosažení osvícení a objevení sebe sama. Pokud si myslíte, že tantra masáž Pardubice je vhodná pouze pro muže, mýlíte se. Na své si přijdou i ženy.

Něžná duše ženy

Ženy se od mužů v mnohém liší. Stejně jako oni však potřebují cítit volnost, pocit jistoty a také intimity. V dnešní době plné nároků, které jsou na nás často kladeny, bychom se neměli cítit pod stresem a už vůbec bychom neměli pociťovat strach, ať zastáváme jakoukoli roli. Pokud je vše v harmonii, tělo i mysl se dokáže naplno uvolnit. Pokud máte v plánu vyzkoušet tantra masáže Pardubice jako ženy, o to pečlivěji si naplánujte svůj čas. Ženy jsou někdy náchylnější ke stresu, proto se předem vyhněte stresovým situacím a buďte uvolněná. Pouze tehdy si budete umět vychutnat pocit, který tantra masáž Pardubice přináší.

Vyvrcholení ženy jako samozřejmost

Žena je schopna dosáhnout vyvrcholení stejně jako muž. Zda zažijete vytoužený orgasmus při tantrické masáži Pardubice, na to však nelze předem odpovědět. Naše masérky udělají vždy maximum pro to, aby byla masáž vedena způsobem, který vám bude vyhovoat a dosáhla cíle, s kterým budete souznít. Často se traduje, že muži dosáhnou orgasmu zpravidla vždy, ale ženy jen výjimečně. Ve skutečnosti je to otázka vlastního vnitřního nastavení a přístupu k vlastnímu ženství a schopnosti s láskou si dovolit prožívat ty nejkrásnější a nejpříjemnější pocity. Stále však platí, že sexuální touhy ženy jsou mnohem více ovlivňovány psychikou a hormony, než je tomu u mužů. Velkou roli u žen hraje i cyklus. Jsou totiž fáze, při kterých žena touží po orgasmu, jindy zase touží jen po silném objetí nebo dotecích a vábí ji především vlastní nebo sdílená intimita. Stává se, že ženy nevědí, ve které fázi se právě nacházejí a mnohdy to zjistí až při samotné tantrické masáži Pardubice. Při tantře Pardubice je třeba se oddat pocitům těla a dovolit mu, aby ženu během masáže vedlo. Pokud máte pocit, že se budete stydět, věřte, že pro to není důvod. A pokud by přece jen byl, naše masérky vám pomohou s uvolněním těla i mysli. Tantra masážemi Pardubice vás budou provázet vědomé průvodkyně, jež vás budou plně respektovat.

- spozor -

magazín

Tantrické masáže v Pardubicích nejsou určeny jen mužům