Milé dámy, pokud se zrovna nacházíte v období, které je pro všechny ženy velmi citlivé a nevíte si rady, jak svému tělu co nejlépe a efektivně porozumět a zároveň pomoci. Začtěte se do našeho článku. Zmíníme důležité informace, zároveň tipy, které možná rády oceníte.

Nezapomeneme také na chutná jídla a recepty, které vám rozhodně zlepší náladu v klimakteriu (menopauze), které je velmi individuální téma. Povíme si o výživě a doplňcích stravy, které vám usnadní dny, kdy se cítíte více unavená, podrážděná. Pokud se vám stává, že se vám rychle mění nálada, nezoufejte, společně si povíme, jak na to:

Menoxin je ten správný pomocník

Možná se právě nacházíte ve věku kolem padesáti let, začínáte na sobě pozorovat nepříjemné jevy, jako například zvýšené pocení, návaly horka. Může to být také úpadek energie, problémy se spánkem a rychlé přibývání na váze.

V tom případě je čas se o své tělo postarat. Česká firma ADVANCE nabízí doplněk stravy Menoxin recenze, který obsahuje blahodárné složky jako například jetel luční, který je významnou ženskou bylinkou, dále len setý, Šalvěj lékařskou, mateří kašičku – jedná se o včelí produkt, který obsahuje vysoký podíl bílkovin.

Také obsahuje isoflavony, ligany (ty jsou obsažené právě ve lněných semínkách) a extrakt sóji. Nesmíme zapomenout na významnou skupinu vitaminů B5 a B6. Menoxin můžete zapít jednou až dvakrát denně velkým množstvím vody.

Přechod do nového období s pohárem v ruce!

Může se stát, že menopauza přijde do vašeho života zcela nepozorovaně, ale pokud cítíte příznaky, které uvádíme v předchozím odstavci, a raději podpoříte své tělo doplňkem stravy v tekuté podobě, vyzkoušejte slevový kód Natures Finest.

Najdete zde produkt s názvem OK!MENO, který je pomocníkem při návalech horka a prokazatelně snižuje pocení. Pomůže vám udržet hladinu energie, abyste mohla být stále produktivní dle vlastních představ. Vápník pomáhá udržet zdravé kosti, zabraňuje tedy jejich řídnutí. Rozhodně vyzkoušejte Ostropestřec mariánský.

Bylina přímo pro ženy! Je všeobecně známí pro své výborné detoxikační účinky, při klimakteriu je ale úžasným parťákem. Ostropestřec mariánský vás zkrátka udrží v pohodě a můžete ho konzumovat v různých podobách (bylinný nálev, sušený, v tobolkách i v tinkturách.

Zdravé stravování jako základ dobré nálady

Zdravý jídelníček nemusí být vůbec nudný, ani strohý. Naopak! Můžete si oživit své stravovací návyky díky Zdravé stravování slevový kód, můžete objevit programy a přípravu jídelníčku i přímo pro vaše potřeby.

V menopauze se může stát, že trpíte nechutenstvím. Nechte inspirovat nutričními poradci, kteří vám budou k dispozici. Pokud si přejete využít krabičkovou dietu, je to také skvělá volba, podívejte se na varianty jako Kombi week, Salát + a další. Pro dámy, které si přejí omezit cukr v co největší míře, si můžete zakoupit program bez cukru. Neomezujte příjem potravy, pokud nemáte konkrétní omezení, určené lékařem. A pokud můžete, zkuste zapojit sportovní aktivitu do vašeho režimu. Je to důležitá součást, abyste se cítila jako bohyně.

Zasloužíte si to nejlepší, pečujte o sebe. Vaše tělo si to v tomto období, které je pro všechny ženy různě náročné žádá. Snažte se odpočívat, když vám tělo naznačí únavu, sportujte, když máte chuť, dopřejte si procházky v přírodě. Hýčkejte se.

- spozor -

magazín

Jak zvládnout menopauzu přírodní cestou