Pokud patříte mezi novopečené majitele foťáku, mohl by se vám hodit kurz Potykejte si se svým fotoaparátem. Určitě jste si nejprve přečtli manuál, protože návod vám bezesporu pomůže pochopit, jak přístroj ovládat. Ale i když se návodem prokoušete, nebude to ono. Mnohem lepší je, když se veškeré čudlíky a tlačítka naučíte ovládat s pomocí profesionálů. Právě k tomu slouží jmenovaný kurz pro začínající fotografy Potykejte si se svým fotoaparátem. Děti zas v létě pošlete k profesionálům na příměstský fotografický tábor.

Vyberte si kurz, který pro vás bude opravdovým přínosem

Na lsfliberec.cz zvládnete levou zadní nejen kurz Potykejte si se svým fotoaparátem, ale i mnoho dalších. Například Tvorba webových stránek, Večerní fotoškola, Dálkové studium tvůrčí fotografie nebo využijte možnosti rekvalifikace a staňte se pracovníkem grafického studia. LŠF Liberec vám nabízí nejen vyjmenované kurzy, ale i další školení, dlouhodobé kurzy fotografie nebo grafiky a různé rekvalifikace. Možná právě vás zaujmou kurzy jako Fotografujeme na film, Digitální kreslení, Adobe InDesign a další.

Kurzy a video kurzy

Dnešní doba je poměrně složitá. Ale dá se využít ke zvýšení vaší odbornosti, změně povolání nebo splnění snů. Večerní fotoškola, Dálkové studium tvůrčí fotografie, Staňte se pracovníkem grafického studia, Dálkové studium grafického designu, Potykejte si se svým fotoaparátem nebo Fotografujeme na film jsou skvělé kurzy a vzdělávací akce, a pokud máte možnost, rozhodně některé z nich absolvujte. Epidemie koronaviru však ne a ne ustoupit. Mnozí z vás proto možná dají přednost video kurzům, která LŠF Liberec nabízí.

● Možná vás zaujme videokurz Štětcem do fotky, kde poznáte kouzlo retuše analogových fotografií.

● Pokud s fotografováním teprve začínáte, mohl by vás oslovit video kurz Základy fotografování.

● Videokurz Fotografujeme krajinu, který je taktéž vhodný i pro začátečníky, vám nabídne tipy, rady a finty krajinářské fotografie.

● Pokud si hodláte vybavit ateliér, může vám být prospěšný videokurz Vybavte si ateliér do 2 stovek – přesně podle hesla: “Hodně muziky za málo peněz”.

- spozor -

magazín

Poznejte a naučte se základy práce s fotoaparátem