Nikdy jsem nepatřila mezi ženy, které by toužili po typické velké rodině, která se fotí pod vánočním stromkem, nejlépe ve stejných svetrech a tráví polovinu dne v kuchyni jen proto, aby svým nejbližším uvařila. Nevěděla jsem si to představit a v první řadě, ani jsem o to neměla zájem. Když otěhotněla na přelomu 30-tky už i moje nejlepší kamarádka, od okolí jsem začala pociťovat mírný nátlak. „Už se musíš vydat jen ty, “ zvykli mi říkat dívky v partii. Nebudu lhát, svatbu, nejlépe takovou tu jako z amerických filmů, jsem si uměla představit.

osudové setkání
Byli jsme na firemním večírku, když jsem najednou spatřila vysokého muže s tmavými očima. Už na první pohled mě něčím přitahoval a zdálo se, že to je oboustranné – po tom, jak se nám setkali pohledy, totiž popošel s drinkem ke mně. Žádné ledy nebylo třeba lomit, byli jsme oba z obrovské firmy a jak vyšlo najevo, David všechny velmi dobře znal, sám totiž působil jako zástupce ředitele. Po několika sklenicích vína jsme skončili u toho, že jsme za začali líbat a já z toho byla v sedmém nebi. Nepřekvapilo mě, že zaplatil drahou hotelový pokoj, kde jsem následně zažila jeden z nejlepších sexovat mého života.

Když jsem došla do práce, zaplavilo mě nekonečné množství povinností. Přitom všem mi však zavolalo neznámé číslo s tím, že si mám vyzvednout balík na recepci. Skoro jsem oněměla úžasem – David mi poslal 19 krásných červených růží s odkazem, že se těší na další noc se mnou. Těšila jsem se jako malá a hned po robotu jsem nacupitala do luxusní restaurace. Oúäť skvělý večer, vše bylo skvělé – až do rána.

„Ty víš o tom, že má ženu a děti, že? “ Zeptala se mě kamarádka hned po tom, jak jsem jí s obrovským nadšením začala vyprávět o svém objevu. Tehdy by se ve mně krve nikdo nedořezal. Nevěděla jsem, no najednou mi došlo, proč se David nejprve snažil o přehnanou diskrétnost. Rozplakala jsem se. „Podívej, nebudu ti lhát, nejsi první a možná ani poslední. Má zálibu v krásných ženách, zřejmě si ho něčím okouzlila, ale věř mi, že se kvůli tobě nerozvede, pro něj je veřejný image velmi důležitý, “ dodala mi dále přítelkyně a já jsem začala přemýšlet nad tím, co dál.

ta druhá
Davidovi jsem neřekla ani slovo. O tom, že je ženatý, mi řekl po několika setkáních. „Poslyš, Žaneta s dětmi jde na dovolenou do Turecka, celý víkend mám tedy volný. Pokud by si chtěla něco podniknout, budu rád, ty víš, jak mi je s tebou dobře, “ řekl mi znenadání a já jsem na okamžik ztuhla. Můj výraz si nepochybně všiml. „Věděla jsi, že jsem ženatý, ne? “ Zeptal se a já jsem nahodila Fejková úsměv a přikývla hlavou. „To jsem rád drahoušku. Nerad bych o tebe přišel, je mi s tebou opravdu dobře … vím, že to není ideální situace a nevím ti upřímně ani říct, jestli se někdy změní, ale proč se zabývat hloupostmi, když nám je spolu tak fajn? Dám ti všechno, co potřebuješ – lásku, sex, peníze .. akorát ne oficiální vztah, “ dodal a chytil mě za ruku. V tom okamžiku jsem si uvědomila, že mi to vlastně stačí a o nic jiného, ​​než ten pocit, že jsem při něm šťastná, mi vlastně ani nejde …

- spozor -

magazín

Skutečný příběh: Stala jsem se milenkou ženatého muže, tato pozice mi vyhovuje