Jsme si jisti, že první, co jste tipovali, je anální sex. Vyvedeme vás však z omylu. Možná právě o něm sní značná část mužů, ale na sto procent to potvrdit neumíme. Co však víme je to, že muži vždy snili o tom, aby byly součástí něčeho, na co jen tak lehce nezapomenou. Jste zvědaví, o co jde?

Muži sní o tom vidět ženu trochu jinak
O tom, že dvě ženy muže přitahují, nemusíme nikoho přesvědčovat. Dokonce i ti, kteří o tom nemluví nebo to ani sami o sobě nevědí, rozhodně by neodmítli.
Muži milují fantazírovat o tom, jak mají před očima dvě ženy, které se vzájemnými dotyky provokují a samotný muž má nad nimi nadvládu. On je ten, o jehož pozornost v tomto „bojují“, což potvrdili i slova některých z nich:

„Můj sen je mít v posteli dvě ženy, přičemž prohra by byla jen a jen v jejich režii. Byl bych zvědavý, co by si pro mě vymysleli a jaký by to byl zážitek. Věřím, že na celý život. Pokud mám být však upřímný, svou ženu bych z toho vynechal, a to přesto, že ji miluji. Moje představy jsou s naprosto neznámými ženami, „prozradil své touhy Dominik (33).

„Dvě ženy a jen já. Wow, no to bych neodmítl a asi bych ani nechtěl, aby tato noc skončila. Myslím, že to je sen nejednoho chlapa. Neumím si představit, co by na to řekla moje partnerka, kdybych za ní přišel s takovým návrhem, i když nikdy neříkej nikdy … „zamyslel se Rasťo (28).

„Jsem zadaný, ale představa je to pěkná. Nemuselo by jít o sex, jen bych přihlížel. Myslím si, že žádný muž by nedokázal takovou nabídku odmítnout, protože se na to rád dívá iv porno filmech. Nic víc asi k tomu netřeba dodávat. Už jen najít „tu pravou“, otevřeně říká Michal (35).

„Když jsem byl mladší, po jedné párty jsem to zažil na vlastní kůži. Bylo to bujaré a nesmírně vzrušující. Bral jsem to jako zábavu a jiný typ vzrušení, než na jaké je chlap běžně zvyklý. Živě to má něco do sebe a nevyrovná se tomu žádné video, „odhalil své tajemství Peter (37).

- spozor -

magazín

Jednu věc by chtěli muži se ženou zažít v posteli: Patříte mezi ty vyvolené, kterým se to podaří?