Pokud jste stále ještě nenašli svého vyvoleného a máte pocit, že všichni schopní muži jsou buď zadaní, mají minimálně jedno dítě a po vztahu více netouží, nebo si myslíte, že se z nich stává opravdu vyhynulý, nevěšte hlavu. Podívejte se spolu s námi, jak si dokážete lásku přitáhnout, v poměrně krátkém čase. Stačí změnit jen pár základních věcí v životě.

Toužíte po lásce, no nepřichází? Pokud i vy patříte k ženám, které stále nenašli pana dokonalého, zřejmě pro vás máme řešení. Odhalte spolu s námi, co vám pomůže změnit svůj status v opravdu krátkém čase! Nic není totiž takové, zlé, jak by se na první pohled mohlo zdát.

  1. Přestaňte se chránit před zklamáním
    Snaha chránit se před zklamáním, i když v některých případech může být oprávněna, naneštěstí přitahuje nové zklamání tím, že ho očekáváte.

Ano, zákony přitažlivosti prostě fungují. Pokud tedy chcete setkat pána „Božského“, v první řadě se přestaňte bát. Začněte snít, uvěřte svým představám a asi i sama budete překvapená, jak rychle se právě touhy dokáží přeměnit na realitu.

  1. Nepodceňujte se
    „Vypadám hrozně, ten se za mnou ani neohlédne …“ Říká vám tato věta něco? Pokud vám chybí zdravá dávka sebevědomí, je opravdu malá pravděpodobnost, že si dokážete vybudovat vztah. Jak můžeme chtít, aby nás někdo asolútne miloval, když se sami vůbec nemilujeme?

Člověk musí mít rád sám sebe, to je základ všeho. Pokud na sobě nedokážete vidět dobré a pozitivní věci, jak to má pak dokázat někdo jiný? Takže hlavu vzhůru, podívejte se do zrcadla a vyjmenujte 5 věcí, které se vám na sobě líbí.

  1. Přestaňte mužů „škatulkovat“
    „Všem mužům jde pouze o jedno.“ Toto je něco, co často slyšíme od svých kamarádek, které jsou single. Nicméně, ani náhodou to není správný přístup. Pokud totiž toužíte po lásce, velmi těžko ji najdete, pokud budete mít vůči mužům neustále předsudky. Nejsou všichni stejní a ne nejde každému jen o to jedno. To si prostě musíte uvědomit a připustit.

Pokud změníte postoj sama vůči sobě a tyto tři základní věci, jsme si jisté, že lásku najdete mnohem dříve. Takže platí opravdu staré, zlaté pravidlo: „Jen pokud budete milovat sama sebe, bude vás milovat i někdo jiný.“

- spozor -

magazín

Přestaňte se chránit před zklamáním: Jedině takto změníte svůj status ze single na zadaná