Pro nás ženy je často záhadou, co na muže platí a co se jim opravdu líbí. Odhalte spolu s námi, co na opačné pohlaví při svádění skutečně funguje. Občas je to tak, že ty nejjednodušší věci jsou nejúčinnější.

Pokud se vám dosud nepodařilo okouzlit vašeho vysněného pána „Božského“, máme pro vás simple manuál, jak na to. Podívejte se, co ho rozhodně dostane!

Svádějte smíchem
Úsměv je opravdu velmi silná zbraň. Dokáže nahradit dotyky, slova, gesta. Zkuste navodit situace, ve kterých ho dokážete rozesmát. Bude se cítit uvolněně, zapomene na starosti. V tom momentě je váš.

Zachovejte si tajemno
Ačkoli si to nepřiznají, muži milují tajemné ženy. Chtějí poznávat, objevovat, být překvapování. Právě proto se snažte na počátku seznamování prozradit o sobě co možná nejméně a nechte jim prostor na realizaci. Věřte, že je to bude bavit mnohem víc, než když jim o sobě okamžitě prozradíte všechno. Skutečná femme fatale je vždy tak trochu záhadná.

Dejte mu prostor starat se o vás
Ne, nehrajte se na k samostatné superhrdinku, která vlastně úplně všechno zvládne sama. I kdyby tomu tak bylo. Chlap musí mít pocit, že se o vás může a dokáže postarat. Chce ženu rozmazlovat, poskytovat jí jistotu, zajistit její pohodu a komfort. Pokud se totiž prezentujete tak, že vše zvládáte, začne si připadat, že ho ani nepotřebujete.

Buďte něžná a laskavá
Jemné doteky, něžné gesta, obyčejné pohlazení. To je vše, co muži neuvěřitelně potřebují. Více než slova. Kdykoliv se ho jen letmo dotkněte, usmějte se uvidíte, že toto funguje lépe než jakékoliv afrodiziakum.

respektujte ho
Respekt je něco, na co mnohé z nás v dnešní době zapomínáme. Ano, respektujte jeho práci, přátele, záliby. Každý máme něco co milujeme a není důvod, abychom se toho museli vzdát, jen proto, že se v našem životě objevil někdo nový.

- spozor -

magazín

Manuál, podle kterého sbalíte chlapa na počkání: Rychle a tak, že se do vás zamiluje