Pro většinu žen je dámská kabelka a taška každodenním společníkem, v němž nosí nejdůležitější věci. Stejně jako pánská taška pro muže. Pro někoho je příslušenství větší, pro jiného menší. Pokud jde o způsob nošení dámské tašky, do jisté míry vypovídá o povaze její nositelky.

Pochybnosti, jak velkou kabelku či tašku zvolit, jsou zde stále

Nezáleží na tvaru – při nákupu dámské kabelky je rozhodující pouze jedna otázka: „Vejde se do ní všechno?“ Deštník pro případ deště. Tablety proti bolesti hlavy, protože člověk nikdy neví. Šátek pro případ, že by se ochladilo. Láhev vody na uhašení žízně. A samozřejmě jablko, náplast, náhradní punčocháče… Dámské tašky velikosti XXL často skrývají působivou pohotovostní výbavu. Pocit „jsem připravena na všechny (životní) situace“ dává majitelkám jistotu a sílu do každodenního života.Jsou zde kabelky různých střihů, velikostí i materiálů. Například kabelky přes rameno, kabelky do ruky, Crossbody kabelky, kabelky a tašky-Shopperky stejně jako pánské tašky. Kam pro ně? Nejlépe na modexastyl.cz.

Co je to stylový doplněk?

Stylovým doplňkem však nemusí být pouze dámská kabelka a taška či pánská taška. Mezi stylové doplňky patří také dámské batohy a dámské batůžky, peněženky a klíčenky. Tak třeba dámské peněženky a pánské kožené peněženky zaujmou svou kvalitou, díky které budou vaše doklady a peníze vždy v bezpečí.

Většinu článku jsme věnovali dámským kabelkám a taškám, jako nezbytnému doplňku každé ženy. U mužů bychom za takový doplněk mohli považovat například pánský opasek. Navlékají ho prakticky do každých kalhot. Zatímco starší ženy upřednostňují kalhoty v pase na gumu, muž si svůj život bez pánského opasku příliš představit nedokáže. Nejoblíbenější jsou pánské opasky kožené, ale také opasky s automatickou přezkou. Na modexastyl.cz si určitě vyberete.

- spozor -

magazín

Každodenní společník? No přece dámská kabelka a taška