Doba dovolených je tady. Většina z nás míří o prázdninách do zahraničí, v devadesáti procentech případů k moři. Jedni si vystačí se Středomořím, další letí do Oceánie. Prvotním předpokladem strávení dovolené v poklidu, bezpečí a naprosté pohodě, je schopnost domluvit se světovým jazykem. Tou nejlepší volbou, která otevírá dveře naprosto všude, je angličtina.

Že je pro vás „spíkování“ prozatím strašákem? Přihlaste sebe i své děti do JS FAN a příští rok se domluvíte hravě. Jazyková škola se specializuje na dospělé i děti. Kurzy probíhají v individuálních programech, ale i menších skupinách. Dokonale se přizpůsobí požadavku klientů a nabízí ty nejlepší metody výuky, které mají prokazatelné výsledky.

Děti mají výhodu

Není žádným tajemstvím, že nejlépe a nejsnadněji se učí děti. Čím dříve si anglická slovíčka „ochytají“, tím lépe si s nimi mozek poradí. Kurz Angličtina pro předškoláky je koncipován jako startovací. Pracuje metodou Wattsenglish a vsází na základní lidské emoce a prožitky. Výuka probíhá hravou formou, za použití obrázků, písniček a edukativních her. Činnosti se během hodiny střídají tak, aby děti bez problému udržely pozornost. A to je základ úspěchu. Malé děti ztrácejí ostych a ani nezpozorují, že se místo hraní vlastně učí.

Know how rodilého mluvčího

Způsoby, kterými lektor s dětmi pracuje, jsou know how zakladatele Steva Wattse, jenž pro neformální pojetí používá využití edukativních her a pohybu, rozvíjení představivosti, aktivace všech smyslů, střídání činností, opakování a individuální přístup. Tajemství úspěchu tkví v tom, že se děti snaží nejprve cizí řeči porozumět a až poté, co si myšlení v angličtině osvojí, mohou začít samy mluvit bez biflování.

Pokud vás jednoduchý, ale efektivní princip výuky zaujal, další informace najdete na webu www.jsfan.cz. Právě teď je ideální čas přihlásit se do některého z kurzu, které v Praze začínají s novým školním rokem. Výuka probíhá jednou týdně bez přítomnosti rodičů. Lze sjednat i soukromé lekce nebo vyučování on-line.

- spozor -

magazín

Angličtina pro rodiče i děti