Ještě než se vaše miminko narodí, než ho v porodnici poprvé změří a zváží a než ho poprvé nakojíte, měli byste pamatovat na základní výbavičku, do které patří kojenecké oblečení a další potřeby pro kojence. Například všechno pro krmení a kojení. Uvažovat předem byste měli nad výběrem dětské postýlky, cestovní postýlky, multifunkční dětské postýlky nebo dětské kolébky. Vše naleznete na eandilek.cz.

Pro jednodušší těhotenství i život po porodu

Ve jmenovaném eshopu toho samozřejmě najdete mnohem více. Stačí, když si pečlivě projdete jednotlivé kategorie, a objednáte si třeba dětskou postýlku, rovnou necháte přibalit nebesa a moskytiéry do dětských postýlek, držáky nebes pro dětské postýlky, ozdobné volánky do dětských postýlek, peřinky do postýlek, polštářky do dětských postýlek, spací vaky. Hodit by se mohly polohovací podložky do dětských postýlek, hnízdečka do dětských postýlek, kapsáře do postýlky, dětské matrace, dětské povlečení, dětská prostěradla, relaxační polštáře do dětských postýlek a další.

Užívejte nejkrásnější období života naplno

Jakmile se děťátko narodí, okamžitě začne růst jako z vody. Než se nadějete, dětský kočárek ho bude plný, do dětské cestovní postýlky se nevejde a z dětské autosedačky vám bude chtít utíkat. Stejné to bude s dětským nábytkem. Dětská postýlka za chvíli nebude stačit a bude třeba ji nahradit opravdovou postelí. Koš na hračky bude plný tak, že bude doslova přetékat. Přesto to bude jedno z nejkrásnějších období ve vašem životě. Proto pamatujte na bezpečí děťátka (ohrádky pro děti, zábrany do postýlek, bočnice do dětských postýlek, bezpečné boxy do dětských postýlek, mantinely do postýlek, klíny do dětských postýlek, kolečka pro dětské postýlky, šuplíky pro dětské postýlky) a toto jedinečné životní období si užívejte plnými doušky.

- spozor -

magazín

Připravte si kojenecké oblečení a další potřeby pro kojence s předstihem

Předchozí článekAni smítko
Další článekAngličtina pro rodiče i děti