Pandemie se stala pro mnohé posilovny a fit centra osudnou. Zatímco některé kvůli ztrátě příjmů přestali podnikat, jiné našli možnosti, jak danou situaci využít ve svůj prospěch a nabídnout klientům ještě lepší služby. Příkladem je jistý manhattanský projekt, který jen nedávno otevřel unikátní cvičební apartmány.

Možnost zacvičit si v bezpečí a v soukromí bez kontaktu s ostatními sportovci nabízí již několik dní Hydra Studios. Jde o nedávno dokončený projekt z Manhattanu, jehož autoři přišli s nápadem, jak moci provozovat posilovnu iv době pandemie. Myšlenkou celého konceptu bylo zřídit malé soukromé fitcentrum, ve kterém bude klient cvičit nebo relaxovat úplně sám a tím se nebude vystavovat riziku nákazy.

Fitko v soukromém apartmánu

Zabránit kontaktu mezi lidmi, kteří přijdou cvičit, umožňují prostory, kde se pár takových cvičebních studií zřídilo. Jako vhodné prostory posloužily soukromé apartmány přeměněny na menší fit centra se základní posilovací i relaxační výbavou. Každý jeden apartmán je oddělen podobně jako byty nebo apartmány v rezidenčních budovách. Cvičební jednotky jsou izolovány a neprůchozí, což brání jakémukoliv kontaktu.

Jak fitness centrum funguje:

  • klient si objedná apartmán přes telefon nebo internet
  • po dohodě se udělá rezervace na konkrétní termín
  • klient pak ve stanoveném čase přijde do apartmánu
  • apartmán může jako člen klubu využívat opakovaně
  • studio se dá využít i v rámci jednorázového vstupu

- spozor -

magazín

Newyorské fitko bojuje s pandemií soukromými cvičebními apartmány