Někdo zůstal na vašem seznamu a potřebujete pro něj sehnat dárek na poslední chvíli? Přečtěte si několik následujících tipů a objednávejte co nejdříve, ať dárek stihne přijít!

Dárkem předejte zprávu

Než si začnete lámat hlavu tím, co tomu člověku dát, zamyslete se nad tím, jaký k němu máte vztah, co k němu cítíte a co byste mu chtěli darem říct. To vám pomůže zúžit možnosti dárků mnohem rychleji, než procházení regálů v obchodním domě, nebo prohledávání bezpočtu webových stránek. Na to ani nemáte dostatek času.

Zavolejte společnému známému

Pokud máte potíže s vymýšlením nápadů pro danou osobu, požádejte o pomoc jiné lidi, kteří ji dobře znají. Dotyčný možná někomu prozradil, že existuje něco, co chce, nebo potřebuje. Zeptejte se nejlepšího přítele nebo sourozence a zjistěte, zda si nevzpomenou na nějaké narážky, nebo tipy.

Tip: Pokud chcete zvolit osobní dárek, kterým vyšlete obdarovanému nějaký vzkaz, dobrým tipem jsou plecháčky. Stejně tak i trička s potiskem patří mezi dárky které pobaví, nebo zahřejí u srdce. Rozhodně však nebudou patřit mezi tuctové dárky.

Rychle prohledejte sociální sítě

Člověku, kterému potřebujete sehnat dárek, se možná něco líbí a vy se to můžete snadno dozvědět. Sociální sítě jsou první místo, kam se podívat, protože lidé často lajkují to, co se jim líbí. Pokud například daná osoba na svém účtu na sociálních sítích zveřejnila příspěvek o oblíbené kavárně, pořiďte jí dárkovou kartu do této kavárny.

Pokud nevíte, nebojte se zeptat

Pokud jste zmateni, zeptejte se přímo obdarované osoby na návrhy. Není nic špatného na tom, když se dotyčného zeptáte, jestli něco opravdu chce nebo potřebuje jako dárek. Většina lidí to oceňuje, protože to zajistí, že dárek opravdu využijí.

Zvažte dárkovou kartu

Přemýšlejte o tom, co má daná osoba ráda. Kupte například vstupenku na akci a vložte ji do kartičky v obálce. Zvažte, co daná osoba ráda dělá ve svém volném čase, a poté určete verzi dárkové karty. Může se jednat o kamenný obchod, webové stránky, nebo restauraci.

- spozor -

magazín

Několik tipů, jak sehnat dárky na poslední chvíli