Chlupa, která nese jméno Mlýn, na první pohled zaujme atypickými lampami ve tvaru sklenic na víno, použitými materiály, masivním nábytkem a velkým a vzdušným vnitřním prostorem, který nabízí. Pokud se však podíváme pořádně, uvidíme, že Chalupa Mlýn v srdci Krkonoš skrývá mnohem více. Je to krásné místo k odpočinku, kde lišky dávají dobrou noc. Strach však mít nemusíte. Objekt je chráněn kamerovým systémem a zajímavá místa k výletům i k rekreaci jsou nedaleko.

Relax venku i vevnitř

Pokud se na chalupu vydáte za chladného počasí, pobyt vám budou zpříjemňovat krbová kamna s prostorem k ležení a velkou krbovou vložkou. Prohřát těla a podpořit správnou funkci imunitního systému bude možné také v sauně, která je součástí chalupy. Teplejší počasí bude možné trávit na lehátku na terase se zabudovaným vyhřívaným bazénem. Venkovní terasa je umístěna přímo nad Stříbrným potokem, který zde protéká. Jakmile se usadíte, budete pohlížet na koruny stromů a zespod bude doléhat šum protékajícího potoka.

Kam na výlet

Okolní příroda nabízí krásy, které jen tak někde neuvidíte. Tam lze zahlédnout srnku, jinde luční kvítí, které roste na člověkem neprozkoumané louce. V dojezdové vzdálenosti jsou však také turisticky známá místa. Sněžka, nejvyšší hora České republiky, na kterou lze vyšlápnout pěšky nebo se vyvézt lanovkou. Prachovské skály, které jsou vhodné nejen pro horolezce, ale také pro ty, kteří se chtějí vydat na jednu ze dvou vycházkových tras. A pokud byste zvířat z přilehlého okolí chalupy neměli dostatek, můžete se vydat také do nádherné ZOO ve Dvoře Králové. V zimě jistě oceníte nedaleké lyžařské středisko Černý Důl.

Rezervace

Zaujala vás nabídka ubytování Chalupy Mlýn? Neváhejte a zarezervujte si pobyt v jakémkoliv ročním období. O zábavu a relax pro tělo i mysl bude 100% postaráno.  

- spozor -

magazín

Mlýn, na kterém nestraší