Každoroční předvánoční dilema většiny mužů zní, co nadělit své ženě pod stromeček? Dny až týdny tápání s tím, co originálního vymyslet, jsou zaručenou noční můrou a pokud chcete svého muže potrápit nebo potrestat, tak po něm žádejte rovnou dárky dva! Beztak skončí opět u vašeho oblíbeného parfému, který se už vašim čichovým buňkám dávno ovoněl a působí řekněme tuctově i na vaše okolí. Anebo že by přeci změna?!

Pakliže vašeho miláčka nechcete zkoušet testem kreativity nebo mu letos dokonce chcete prokázat službu a poradit nevšední, ale funkční dárek, co udělá radost a poslouží oběma, pořiďte si nového pomocníka do koupelny. Zvláště, pokud jste spolu už nějaký ten pátek, vaše koupelna si nový sprchový set zaslouží.

Ať už máte vanu se sprchou nebo klasický sprcháč ve formě koutu, nový sprchový sloup s termostatickou hlavicí se stane základním komponentem vaší ježíškovské obnovy. Vybírat můžete na Heaven Shop – bydlete jako v nebi – v nespočtu kombinací, co se tvarů, barev i použitých materiálů týče. Mezi nejprodávanější kolekci, co udělá z vaší koupelny místo určené k osobní očistě a relaxaci, je chromový sprchový sloup s termostatickou baterií Sapho, Solaris. Vysoce leštěný chromový povrch v minimalistickém designu se bez problémů začlení do jakéhokoliv interiéru. Série zahrnuje i nabídku rukojetí v dekoru zlato mat a růžové zlato mat, kterou lze oživit zdánlivě chladný technický design baterií. Záleží jen na vás, která kombinace vám přijde vhod.

Architektonickou dokonalostí ve stylu minimalismu a industrialismu je pak sprchová sada Invena Svart, která díky své černé barvě razí jednoduchost, praktičnost a má punc čistoty. Právě ta je v koupelně tou nejocenitelnější vlastností.

Dešťová sprcha Svart umožní, aby se proudy vody dostaly na patřičná místa vašeho těla pouze v rámci objektu sprchy. Už žádné kapky na rohožce ani šmouhy na zrcadle. Sprcha Svart disponuje systémem Anti-Calc, má posuvný držák ruční hlavice nastavitelný tlačítkem a termostatická baterie s teplotním zámkem 38 °C zabraňuje náhodné změně teploty.

Sprchové sety jako vánoční dárek můžete pohodlně pořídit na již zmíněném e-shopu Heaven Shop, kde se již postarají o to, aby vám byl vybraný sortiment doručen včas. Pro objednávky nad 10 tisíc korun je doprava po celé ČR zdarma.

- spozor -

magazín

Sprcha jako vánoční dárek a je po starostech!