Zřejmě před několika desítkami let by nikoho nenapadlo, že se jednou budeme objednávat k různým specialistům, kteří se zaměřují na krásu těla. Pokrok se zastavit nedá a tak stojíme před rozhodnutím, zdali chceme takovou změnu podstoupit nebo si raději ponechat vrásčitou tvář. Je to pro nás něco nového, ale na druhou stranu to přinese trochu mladších let.

Moderní technologie přináší nové věci

Člověk nestačí koukat na to, co se během pár let stalo a co nového to přineslo. A aby toho nebylo málo, tak to platí i v oblasti formování postavy. Zkrátka pecka. Objednáte se na lipomassage a už to jede. Dostanete speciální obleček, lehnete si v klidu na lůžko a LPG přístroj začne makat za vás. Žádné cvičení, jen odpočinek. Buňky v těle se nestačí divit, zvláště ty tukové. Jen pár takových ošetření a postavičku nepoznáte. To zní velmi nadějně pro každého, kdo zápasí se svojí postavou.

Obličej k nepoznání

Tady se možná budete trochu bát, jak to všechno dopadne, ale v rukou specialistů je to skutečně bezpečný zákrok a hlavně po něm nezůstávají žádné jizvy a dokonce to vůbec nebude bolet. Tak co nás čeká tentokrát? Vypnutí obličeje. Cena je samozřejmě odpovídající zákroku a vybrat si lze z několika možností. Niťový lifting je technologií, která skutečně dokáže zázrak a vrátí vám několik let zpět. Stejně tak, jako když se objednáte na zvětšení rtů. V tomto případě výsledkem budou skvěle vypnuté kontury, rty budou krásně doplňovat lifting obličeje. Dobrá zpráva pro vás, možná si vás totiž spletou s dcerou, protože tyto oblasti vás změní skutečně k nepoznání.

Vlasová kosmetika je často podceňována

Přirozeně je to na nás, co jsme schopni si na vlasy všechno nandat. Bohužel ne vždy to vůbec prospěje vlasové pokožce a vlasy tak nedostanou ani z části to, co potřebují. Plazmaterapie na vlasy je jednou z velmi důležitých složek, která by neměla chybět ve vlasové kosmetice. Dodá jim vše potřebné pro zdravý vzhled i růst. V některých kadeřnických salonech je v nabídce a skutečně se stává čím dál více vyhledávanější službou. Velmi skvělé výsledky přináší brazilský keratin a tak je zcela možné, že se tento druh aplikace bude šířit do dalších kadeřnictví. Spokojené zákaznice jsou totiž tou nejkrásnější a nepravdivější recenzí, která vůbec může být.

- spozor -

magazín

Speciální přístroje určené na krásu, umí daleko víc, než si jen myslíte