Jestliže jste se rozhodli, že si koupíte nový šicí stroj, protože ten starý, snad staletý nejenže šije rychle a musíte mít abnormálně citlivou nohu na pedálu, ale neustále se vám rozlaďuje, nit je věčně příliš utažená nebo naopak volná, od začátku s ním máte trápení… Výbornou zprávou je, že si můžete vybrat z mnoha typů šikovných, důmyslně řešených šicích strojů dle vašich zkušeností. V nabídce jsou šicí stroje pro začátečníky a zkušené švadlenky.

Což takhle celokovový šicí stroj

Pokud se rozhodnete pro celokovový šicí stroj, volit můžete z mnoha spolehlivých světově známých značek. K velmi populárním patří např. značka Brother, Lada nebo třeba Janome. Na webových stránkách nej-sici-stroje.cz právě teď můžete koupit moderní a kvalitní šicí stroj celokovový Brother HF 37, který má 37 šicích programů, automatickou knoflíkovou dírku i navlékač jehly. Z ceny 7 680 Kč je zlevněn na 6 347 Kč.

Zajímavým je i šicí stroj Lucznik 2070 Malwina, který nabízí hned 99 typů stehů vč. velké abecedy a číslic, celokovový horizontální rotační chapač… Z ceny 7 290 Kč je zlevněn na 6 025 Kč.

Pokud se bojíte navlékání šicích strojů, nebo si nejste jisti, jak se s navlékáním správně popasovat, mohl by se vám líbit komfortní navlékaček šicích strojů Brother, které má model Brother A16 a další vyšší modely.  

Stačí mít chuť do šití a trpělivost

Kvalitní šicí stroje jsou natolik dobře vymyšleny, že stačí, abyste měla dostatek trpělivosti, a šít se dříve či později zaručeně naučíte. I když to nebude třeba šití večerních šatů, dětské čepice, nákrčníky nebo třeba fleesovou šálu zvládnete jistě ušít. I cenové rozpětí je dostatečně velké, takže si můžete vybrat z levnějších modelů a později investovat do některého z víc vybavených modelů.

Více informací najdete na nej-sici-stroje.cz.

- spozor -

magazín

Pořiďte si levný, kvalitní a ověřený celokovový šicí stroj. Umí mnohé