Přestože se předehra vždy spíše skloňuje s ženami, pro muže je neuvěřitelně důležitá. Proč je to tak, nám prozradily oni sami. Některými výroky, budete zřejmě překvapené.

Ano, je to tak. Muži zkrátka milují předehru. Ačkoli to mnozí, neříkají nahlas. Ale stejně jako my ženy, ji mají opravdu rádi. A dokonce, pokud ji nemají, považují to za problém. Podívejte se, co pro ně znamená a jak by v jejich pojetí měla vypadat.

Sex s předehrou je mnohem intenzivnější
„Pro mě osobně je předehra nezbytnost. Dokáže mě totiž dostat do zcela jiné dimenze a tím pádem i samotný sex. Je to všechno o tom jak se člověk cítí a co potřebuje. Já měl zřejmě štěstí na frajerky, neboť vždy mi byla dopřána aniž , abych se jí dožadoval. „

„Líbí se mi když mě žena masíruje, mám rád éterické oleje, polibky, něžnosti. A podle mě chlap, který tvrdí, že to nepotřebuje, si to jen nechce přiznat. Mnozí si totiž myslí, že to ubírá z mužnosti. No ani náhodou , zeptejte se mé půlky, „prozradil 29 letý Emil.

Čtěte také: nejnudnější ženy v posteli: Muži prozradily, které patří po jedné strávené noci do kategorie nemám zájem
„Předehra je něco co si dokážu užít, ale není pro mě nezbytností při každém sexu. I když musím uznat, že s ní je sex mnohem intenzivnější. No občas to mám rád ve formě rychlovky, záleží to na situaci,“ říká 28 letý Igor.

„Je pravda, že pokud mám stabilní partnerku, tehdy si na předehru potrpím. Při Jednorázovky je mi to jedno. Pokud totiž někoho milujete, záleží vám na detailech. A pro mě předehra o detailech je. Jde o to, abyste poznávali toho druhého na jiné úrovni, vnímali jeho reakce a byli si blíž, „dodává 33 letý Patrik.

- spozor -

magazín

Když se zapomíná na předehru, je to problém, shodují se muži: Proč je pro ně tak důležitá?